finansai

finansaui

Finansų rinkose juntamas sujudimas

Kaip ir neseniai buvo skelbta 2016 metais atėjo naujos finansų bangos, kurios kaskart atneša vis įdomesnių finansinių rodiklių. Kaip kad skelbia Lietuvos Respublikos VMI svetainė bijoti nėra ko, nes visas šis sujudimas yra tik laikinas dalykas. Tai neįtakos pirkimo galios ar didesnių vartotojų išlaidų. Dėl amerikoje esančių bankų krizės gali gal kiek nedaug padidėti euribor palūkanų marža ir tai tik laikinai. Šiuo metu bankai užsienyje ieško galimų potencialių investuotojų, galinčių padėti pratempti finansinę duobę. Jau yra sudarytas nemažas sąrašas norinčių padėti žmonių. Nes be jų, žmonių, nebus ir valstybės.

Kalbinti ekspertai vieningos nuomonės neranda

Man buvo tekę pabendrauti su keletu žmonių, kurie labai domisi šiandienos situacija rinkose. Tačiau vieningos nuomonės neturi ir jie. Kaip kad teigia finansų analitikas klebonas Jurijus: vien tik dėl to kad bus rasti papildomi finansavimo šaltiniai, mes negalime būti tikri kad tai bus tvaru ilgajame periode. Nes jie gali bet kada ir atitraukti savo kapitalą ir iškeliauti į kitas šalis namo. Vien tik tai jau kelia užuojautos pareiškimo norą savo šalies piliečiams nesuprantantiems kokia iš tiesų yra susidariusi pavojinga padėtis. Na bet nepaisant šio žmogaus pasisakymo, kitas žmoguys iš panevežio, po dešimties metų gyvenimo anglijoje grįžęs į gimtinę. Jisai teigia, kad visa susidariusi situacija tėra akių dūmimas, ir oligarchų noras dar kartą pasipelnyti iš mūsų vargšų darbuotojų. Nes jie dirba dažniausiai nuo ryto iki vakaro, lenkia nugaras kasdien ir išvien su kitais. Jie neturi laiko planuoti išlaidų ir sekti dienos naujienų. Visą tai už juos turi padaryti valdininkai politikai. Juk ne veltui jiems yr amokamos didžiulės eurų algos?

Galų gale ateis pabaiga

Kiek žmogus besistengtum vistiek žinai kad negyvensi amžinai ir kad tau vistiek ateis laikas kai reikės pareikšti užuojautą sau ar savo giminėms. Tad nereikia labai piktintis kad ateina ir išeina krizės. Dabar toks metais kai pats negali būti tikras dėl savęs, tai kaip gali būti užtikrintas dėl kitų? Tikrai niekaip! Visų pirma pradėkime keisti psaulį nuo saves, o tada prisijungs ir visi kiti. Likusieji pasiekėjai to ir telaukia, kol ateis vedlys ir parodys jiems kelią į Nazaretą.